Klej Dyspersyjny do Parkietu WB-840

 


Gotowy do użycia klej dyspersyjny, nie zawierający rozpuszczalników organicznych. Przeznaczony jest do klejenia na chłonnych podłożach mozaiki parkietowej, parkietu tradycyjnego (klepki parkietowej 22mm, parkietu twardego 10mm o długości do 40 cm), parkietu lamelowego.

Zalety:

    nie zawiera rozpuszczalników organicznych
    odpowiednia lepkość kleju gwarantująca „trzymanie grzebienia”
    wysoka wydajność

 

 

Klej Poliuretanowy Jednoskładnikowy do Parkietu PB-835

 


Jednoskładnikowy, elastyczny klej poliuretanowym Po utwardzeniu tworzy trwałą i elastyczną spoinę doskonale kompensującą efekt kurczenia i rozprężania się drewna. Przeznaczony jest do klejenia większości rodzajów parkietu w tym : parkietu tradycyjnego, parkietu gotowego i przemysłowego.

Zalety

    trwale elastyczna i wytrzymała spoina
    nie zawiera rozpuszczalników organicznych ani wody
    ekonomiczne pakowanie w  3 odrębne worki aluminiowe
    bardzo dobra rozprowadzalność
    odpowiednia lepkość kleju zapewniająca „trzymanie grzebienia”

 

Klej Poliuretanowy Dwuskładnikowy do Parkietu PB-890

 


Dwuskładnikowy klej poliuretanowy, bez zawartości rozpuszczalników organicznych i wody. Przeznaczony jest do klejenia wszystkich rodzajów klepek parkietowych, szczególnie polecanym do parkietu z drewna egzotycznego, parkietu deskowego, parkietu gotowego, dyli drewnianych i klejenia dużych elementów.

Zalety:

    długi czas pracy
    elastyczna i wytrzymała spoina
    nie zawiera rozpuszczalników organicznych ani wody
   

 

Klej Elastyczny do Parkietu HB-810

 

 

Łatwy w aplikacji jednoskładnikowy klej  na bazie silanizowanych polimerów. Klej utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Nie zawiera rozpuszczalników ani wody. Charakteryzuje się bardzo dużą siła wiązania i bardzo szerokim zastosowaniem. Po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny dzięki czemu kompensuje efekt pracy drewna. Przeznaczony do klejenia wszystkich typów parkietów, doskonale sprawdza się na podłożach z ogrzewaniem podłogowym oraz w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

 

Klej Syntetyczny do Parkietu SB-870

 


Gotowy do użycia, łatwy w aplikacji klej na bazie żywic syntetycznych. Przeznaczony jest do klejenia parkietu tradycyjnego, wielowarstwowego parkietu gotowego, lamelowego, kasetonów drewnianych oraz płyt posadzkowych (sklejki, OSB). Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do powszechnie występujących podłoży w budownictwie. Dla wzmocnienia podłoża i zwiększenia przyczepności zaleca się zastosowanie Gruntu Rozpuszczalnikowego SB-210 razem z rozcieńczalnikiem SR lub Gruntu Dyspersyjnego WB-220.

 

Klej Rozpuszczalnikowy do Parkietu RB-860

 


Gotowy do użycia, łatwy w aplikacji klej rozpuszczalnikowy, przeznaczony do klejenia parkietu tradycyjnego, lamelowego, parkietu gotowego, oraz płyt posadzkowych (sklejki i OSB). Posiada bardzo dobrą adhezję do powszechnie występujących podłoży w budownictwie.  Zalecany do klejenia parkietu wrażliwego na działanie wilgoci. Dla wzmocnienia podłoża i zwiększenia przyczepności zaleca się zastosowanie Gruntu Rozpuszczalnikowego SB-210.

 

Producenci: