Rozcieńczalnik SU

 


Specjalna mieszanina rozpuszczalników przeznaczona do rozcieńczania Gruntu Poliuretanowego Artelit Professional PB-230, nadaje się także do czyszczenia narzędzi z pozostałości klejów i gruntów poliuretanowych przed ich utwardzeniem.

Grunt PB-230 rozcieńcza się Rozcieńczalnikiem SU w stosunku 1:1 lub 1:2 w zależności od chłonności podłoża.

 

Rozcieńczalnik SR

 


Specjalna mieszanina rozpuszczalników przeznaczona do rozcieńczania Gruntu Rozpuszczalnikowego SB-210 stosowanego pod kleje rozpuszczalikowe RB-850 i RB-860 oraz pod Klej Syntetyczny do Parkietu SB-870.
Grunt SB-210 rozcieńcza się Rozcieńczalnikiem SR w stosunku 1:1 lub 1:2 w zależności od chłonności podłoża.

 

Olej do podłóg drewnianych OL-620

 


Olej na bazie wysokiej jakości olejów naturalnych. Produkt przyjazny dla środowiska, nie zawiera rozpuszczalników. Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń jak również jako olej do tarasów. Aplikacja wałkiem.

Zalety:

    duża zdolność penetracji drewna
    łatwa aplikacja
    duża zawartość części stałych

 

Olej koloryzujący OL-611

 


Wysoce wydajny olej koloryzujący o wysokiej zawartości ciał stałych. Nie zawiera rozpuszczalników. Ze względu na szybki czas obróbki oraz możliwość rozcieńczania z olejem OL-610 oraz pokrywania lakierem nawierzchniowym PW-460 produkt ten może być zastosowany w różnych technologiach.

Zalety:

    wysoka wydajność
    krótki czas wykonania prac
    indywidualne dobieranie koloru
   

 

Olej OL-610 HS

 


Bardzo wydajny olej o wysokiej zawartości ciał stałych. Podkreśla naturalny i ciepły charakter drewna. Nie zawiera rozpuszczalników. W celu przyspieszenia schnięcia i poprawy parametrów podłogi może być stosowany z utwardzaczem OL-610. Do mieszania z olejami koloryzującymi OL-611. Do pokrywania lakierem PW-460 w systemie olej-lakier.


 

 

Utwardzacz do oleju

 


Utwardzacz do stosowania z olejami OL-610 lub OL-611 Artelit Professional w systemie olejowym 2K
Dane techniczne :

    relacja mieszania z olejami OL-610 lub OL-611  1 : 10
    1 częśc utwardzacza + 9 części oleju

 

Rozcieńczalnik OL-610

 


Rozcieńczalnik OL-610 jest specjalną mieszaniną rozpuszczalników. Przeznaczony jest do rozcieńczania produktów oraz do czyszczenia narzędzi i rąk po zastosowaniu produktów linii olejowej Artelit Professional :

    oleju OL-610 HS
    oleju do podłóg drewnianych OL-620
    olejów koloryzujących OL-611
    oleju pielęgnacyjnego OL-690

 

Mydło do podłóg OL-680

 


Koncentrat na bazie naturalnych mydeł i łagodnych rozpuszczalników.  Służy do czyszczenia podłóg olejowanych lub woskowanych
produktami Artelit Professional.

Zalety:

    łatwy w aplikacji
    bez konserwantów

 

Wygładzająca Masa Naprawcza LC-700

 


Wygładzająca masa naprawcza modyfikowana żywicą syntetyczną, przeznaczona do szapchlowania, naprawy i wyrównywania dziur i ubytków w podłożach. Może być stosowana (bez dodatków) na ogrzewane podłogi. Nadaje się również do prac naprawczych stopni schodów i podestów. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

 

Masa Samopoziomująca Cienkowarstwowa od 2 do 10 mm LC-710

 


Samopoziomująca, cienkowarstwowa wylewka do wyrównywania podłoży przed układaniem wszelkiego rodzaju płytek i wykładzin podłogowych (PVC, dywanowe, korkowe), paneli podłogowych, mozaiki, parkietu tradycyjnego, płytek ceramicznych i innych. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Zawiera włókna tworzyw sztucznych.  Przy zastosowaniu pod parkiet minimalna grubość - 3mm

 

Masa Samorozlewna od 5 do 35 mm LC-735

 

 

Masa do wykonywania jednowarstwowych wylewek o grubości od 5 do 35mm. Stanowi doskonałe podłoże pod posadzki samopoziomujące cienkowarstwowe oraz różnego rodzaju wykładziny ceramiczne i kamienne. Może być stosowana w elektrycznych systemach ogrzewania podłogowego, jak również w miejscach narażonych na okresowe zawilgocenie (łazienka, kuchnia, piwnica itp.).

 

Szpachla do parkietu FS-415

 

Producenci: