Lakier Podkładowy do Parkietu Wodny W-430

 

 

Jednoskładnikowy lakier podkładowy, przeznaczony do gruntowania parkietów przed zastosowaniem wodnych lakierów nawierzchniowych Artelit Professional: PW-480, PA-470, PW-460.  Produkt ekologiczy - bezzapachowy.

 

Lakier Podkładowy do Parkietu Syntetyczny S-460

 

 

Szybkoschnący podkład na bazie alkoholu, szczególnie polecany do parkietów egzotycznych oraz do renowacji starych podłóg drewnianych (izoluje pozostałości wosku w starym drewnie). Zapobiega sklejaniu krawędzi drewnianych elementów parkietowych. Polecany jest jako podkład pod lakiery nawierzchniowe Artelit Professional PW-480, PA-470 oraz PW-460 w pomieszczeniach mieszkalnych, na schodach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, itp. Do nanoszenia wałkiem lub szpachlą.

 

Lakier do Parkietu Poliuretanowo-Akrylowy Wodny PA-470

 

 

Jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy na bazie dyspersji poliuretanowo-akrylowej, przeznaczony do lakierawania podłóg i innych powierzchni drewnianych w pomieszczeniach  mieszkalnych oraz podłóg o umiarkowanym stopniu eksploatacji . Dostępny w aspektach:

 

Lakier do Parkietu Poliuretanowy Wodny PW-480

 

 

Jednoskładnikowy ekologiczny lakier przeznaczony jest do lakierowania powierzchni drewnianych w pomieszczeniach narażonych na intensywną eksploatację.  Dostępny w  aspektach: połysk, półmat i mat.

 

Lakier do Parkietu Poliuretanowy Wodny Dwuskładnikowy PW-460

 

 

Dwuskładnikowy lakier nawierzchniowy na bazie żywić poliuretanowych w fazie wodnej przeznaczony do lakierowania podłóg bardzo intensywnie eksploatowanych (szkoły, biura). Nie wydziela szkodliwych oparów podczas lakierowania. Dostępny w aspekcie

 

Lakier 2K chemoutwardzalny AB-441

 

 

Dwuskładnikowy lakier chemoutwardzalny szybkoschnący przeznaczony do lakierowania parkietów i podłóg w pomieszczeniach narażonych na intensywną eksploatację. Może być także stosowany do lakierowania schodów drewnianych.

 

Lakier alkidowo-uretanowy KH-440

 

 

Jednoskładnikowy lakier alkidowo-uretanowy zawierający żywice syntetyczne. Przeznaczony do lakierowania parkietów i podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych, w obiektach użyteczności publicznej, w salach gimnastycznych oraz do lakierowania podłóg sportowych. Lakier posiada właściwości antypoślizgowe - zgodnie z normą DIN 18032.

 

Producenci: